Zapraszamy na wykłady i seminaria do naszego Centrum. Tematy dotyczą funkcjonowania rodziny, problemów rozpadu związków, rozwodów, rodzin „wtórnych“,  komunikowania się, rozwoju dzieci, trudności wychowawczych, pracy wychowawczej i specjalistycznej z dziećmi i z rodzinami, problemami adaptacji społecznej osób dorosłych, kryzysów życiowych, dojrzałości i społecznego funkcjonowania.

Wykłady odbywają się raz w miesiącu, są adresowane do wszystkich – rodziców, osób planujących założyć rodzinę, planujących zostać rodzicami, specjalistów pracujących z rodzinami i z dziećmi, studentów i osób zainteresowanych tą problematyką. Treści wykładów są przygotowywane w oparciu o nasze doświadczenia w pracy terapeutycznej i naukowej.

Temat oraz termin każdego wykładu podawane są co najmniej 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem. Prosimy o zgłoszenia na adres: krauzedr@gmail.com, w tytule wpisując: "wykład rodzina". Ilość miejsc ograniczona.

Najbliższy wykład odbędzie się 05.06.2017 (pon) godz. 19.00.- 21.00

Temat wykładu: Różnice w sposobach wyrażania emocji przez dzieci i dorosłych.

Tym razem będą Państwo mieli możliwość aktywniejszego uczestnictwa w naszym spotkaniu -  wprowadzamy elementy warsztatowe, aby mogli Państwo w praktyce wykorzystywać wiedzę uzyskaną na wykładach.

UWAGA! WYKŁAD ODBĘDZIE SIĘ W NOWEJ LOKALIZACJI, przy ul. Schroegera 74/3 (okolice metra Stare Bielany)

WSTĘP WOLNY! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!