STAŁY CYKL WYKŁADÓW I SEMINARIÓW   w Centrum Usług Psychologicznych dr Izabeli Krauze

Zapraszamy na wykłady i seminaria do naszego Centrum. Tematy będą dotyczyły funkcjonowania rodziny, problemów rozpadu związków, rozwodów, rodzin „wtórnych“,  komunikowania się, rozwoju dzieci, trudności wychowawczych, pracy wychowawczej i specjalistycznej z dziećmi i z rodzinami, problemami adaptacji społecznej osób dorosłych, kryzysów życiowych, dojrzałości i społecznego funkcjonowania.

Wykłady będą odbywać się raz w miesiącu, są adresowane do wszystkich – rodziców, osób planujących założyć rodzinę, planujących zostać rodzicami, specjalistów pracujących z rodzinami i z dziećmi, studentów i osób zainteresowanych tą problematyką. Treści wykładów są przygotowywane w oparciu o nasze doświadczenia w pracy terapeutycznej i naukowej.

Termin każdego wykładu i temat będą podawane co najmniej 2 tygodnie przed planowanym zdarzeniem. Prosimy o zgłoszenia na adres: krauzedr@gmail.com, w tytyle wpisując: "wykład rodzina". Ilość miejsc ograniczona.

 

Najbliższy wykład odbędzie się 05.12.2016 (pon)  godz. 19.00 – 21.00

Temat : „ Co to jest rodzina w świetle współczesnych uwarunkowań społecznych. Dlaczego tak szybko można się rozstać – co zagraża stałości rodziny. Jak utrzymać trwały związek. Analiza przypadków.“

WSTĘP WOLNY! SERDECZNIE ZAPRASZAMY.